Blog

Granice między pracą a życiem prywatnym coraz bardziej się zacierają. Mam to szczęście, że moja praca jest dla mnie również pasją, którą chciałbym się dzielić nie tylko w biurowej sali konferencyjnej, ale również poza nią. Pracując na co dzień na styku biznesu, technologii i IT mam kontakt z mądrymi i ciekawymi ludźmi – często dyskutujemy, spieramy się i wzajemnie inspirujemy. Tym właśnie inspiracjom i biznesowo–technologicznym przemyśleniom poświęcony jest blog. Mam nadzieję, że treści, które tutaj znajdziecie, natchną Was do dalszych przemyśleń i dyskusji, do których serdecznie zapraszam.

Praca

Norbert Biedrzycki od początku 2016 roku odpowiedzialny jest za zarządzanie spółką Atos Polska dostarczającą na polskim rynku usługi i produkty informatyczne dla wszystkich gałęzi gospodarki. Wcześniej Prezes Zarządu i CEO ABC Data S.A. oraz Prezes Zarządu i CEO Sygnity S.A. Przez wiele lat w pracował firmie McKinsey & Company jako partner w Business Technology Office, gdzie realizował obsługę klientów z sektora telekomunikacyjnego oraz high-tech na rynku europejskim. Natomiast dla firmy Oracle pracował jako dyrektor działu usług doradczych oraz rozwoju biznesu.

Życie prywatne

Tata dwóch wspaniałych synów, entuzjasta muzyki cięższego brzmienia (jest perkusistą po szkole muzycznej II stopnia), pasjonat podróży i odkrywania świata.