Zapraszam na BlockchainTech Congress

BlockchainTech Congress to pierwsza edycja wydarzenia, które jest poświęcone w całości technologii blockchain. Blockchain jest ogromną szansą dla niemal wszystkich sektorów, które mogą zostać całkowicie odmienione przez ultranowoczesną technologię.

Podziel się

facebook twitter linkedin email

BlockchainTech Congress to pierwsza edycja wydarzenia, które jest poświęcone w całości technologii blockchain. Blockchain jest ogromną szansą dla niemal wszystkich sektorów, które mogą zostać całkowicie odmienione przez ultranowoczesną technologię. Już 27 – 28 marca 2018 r. w warszawskim Hotelu Westin spotkają się wszyscy, którzy dostrzegają potencjał tej technologii i chcą otrzymać wiedzę na temat: zastosowania i przyszłości blockchain, kryptowalut, public services oraz cyber-security.

BlockchainTech Congress pozwoli poznać od podstaw zasady działania tej przełomowej technologii, jej potencjał i zastosowania oraz kwestie zagrożeń prawno-regulacyjnych. Ponadto, rozwianie zostaną wątpliwości dotyczące tego w jaki sposób ICO i tokenizacja rewolucjonizują pozyskiwanie pieniędzy?; Jak energetyka może zyskać na blockchainie?; Czy powinniśmy się bać technologii blockchain?; jak przygotować się na próby uregulowania technologii blockchain i nowo powstającego rynku?

Przed nami rewolucja. Blockchain – tak jak kiedyś Internet – zmieni całą rzeczywistość i oblicze światowej gospodarki.

Nad wysokim poziomem merytorycznym wydarzenia czuwa Rada Programowa pod przewodnictwem Norberta Biedrzyckiego, McKinsey Digital Vice President. Do Rady należą również m.in.: Rafał Zaorski, CEO, Trading Jam Session; Julian Zawistowski, Założyciel & CEO, Golem, Paweł  Kuskowski, CEO Coinfirm i Sylwester Suszek, CEO, BitBay.

 

Wśród Prelegentów BlockchainTech Congress znajdują się, m.in.:

 • Grant Blaisdell, CMO, Coinfirm,
 • Caterina Ferrara, Blockchain Ladies Founder, ICO Advisor & Community Manager
 • Haydn Jones, Founder & Managing Director, Blockchain Hub
 • Kumar Gaurav, Founder & CEO, Cashaa,
 • Anna Hejka, Founder & Managing Partner, Heyka Capital Markets Group,
 • Andrzej Horoszczak, CEO and Founder, Billon,
 • Rafał Kiełbus, Blockchain Developer, Polski Akcelerator Technologii Blockchain,
 • dr Krzysztof Korus Radca Prawny, Partner dLK Legal,
 • Marcin Tabędzki, Partner, Be Poland Think,
 • Lukas Zgiep, COO, CrowdWay.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Kongresu: www.blockchaintechcongress.pl oraz mediów społecznościowych wydarzenia: Facebook, Twitter, LinkedIn.

Kontakt merytoryczny m.nowak@mmcpolska.pl +48 22 379 29 11
Sprzedaż uczestnictw d.sulik@mmcpolska.pl +48 22 379 29 14

 

Skomentuj

8 comments

  • Norbert Biedrzycki  

   Bo kryptowaluty to tylko jedno za wielu zastosowań blockchain. Najbardziej znane. Zgoda. Od tego się zaczęło ale na tym się nie skończy