Zapraszam na BlockchainTech Congress

BlockchainTech Congress to pierwsza edycja wydarzenia, które jest poświęcone w całości technologii blockchain. Blockchain jest ogromną szansą dla niemal wszystkich sektorów, które mogą zostać całkowicie odmienione przez ultranowoczesną technologię.

BlockchainTech Congress to pierwsza edycja wydarzenia, które jest poświęcone w całości technologii blockchain. Blockchain jest ogromną szansą dla niemal wszystkich sektorów, które mogą zostać całkowicie odmienione przez ultranowoczesną technologię. Już 27 – 28 marca 2018 r. w warszawskim Hotelu Westin spotkają się wszyscy, którzy dostrzegają potencjał tej technologii i chcą otrzymać wiedzę na temat: zastosowania i przyszłości blockchain, kryptowalut, public services oraz cyber-security.

BlockchainTech Congress pozwoli poznać od podstaw zasady działania tej przełomowej technologii, jej potencjał i zastosowania oraz kwestie zagrożeń prawno-regulacyjnych. Ponadto, rozwianie zostaną wątpliwości dotyczące tego w jaki sposób ICO i tokenizacja rewolucjonizują pozyskiwanie pieniędzy?; Jak energetyka może zyskać na blockchainie?; Czy powinniśmy się bać technologii blockchain?; jak przygotować się na próby uregulowania technologii blockchain i nowo powstającego rynku?

Przed nami rewolucja. Blockchain – tak jak kiedyś Internet – zmieni całą rzeczywistość i oblicze światowej gospodarki.

Nad wysokim poziomem merytorycznym wydarzenia czuwa Rada Programowa pod przewodnictwem Norberta Biedrzyckiego, McKinsey Digital Vice President. Do Rady należą również m.in.: Rafał Zaorski, CEO, Trading Jam Session; Julian Zawistowski, Założyciel & CEO, Golem, Paweł  Kuskowski, CEO Coinfirm i Sylwester Suszek, CEO, BitBay.

 

Wśród Prelegentów BlockchainTech Congress znajdują się, m.in.:

 • Grant Blaisdell, CMO, Coinfirm,
 • Caterina Ferrara, Blockchain Ladies Founder, ICO Advisor & Community Manager
 • Haydn Jones, Founder & Managing Director, Blockchain Hub
 • Kumar Gaurav, Founder & CEO, Cashaa,
 • Anna Hejka, Founder & Managing Partner, Heyka Capital Markets Group,
 • Andrzej Horoszczak, CEO and Founder, Billon,
 • Rafał Kiełbus, Blockchain Developer, Polski Akcelerator Technologii Blockchain,
 • dr Krzysztof Korus Radca Prawny, Partner dLK Legal,
 • Marcin Tabędzki, Partner, Be Poland Think,
 • Lukas Zgiep, COO, CrowdWay.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Kongresu: www.blockchaintechcongress.pl oraz mediów społecznościowych wydarzenia: Facebook, Twitter, LinkedIn.

Kontakt merytoryczny m.nowak@mmcpolska.pl +48 22 379 29 11
Sprzedaż uczestnictw d.sulik@mmcpolska.pl +48 22 379 29 14

 

Skomentuj

8 comments

  • Norbert Biedrzycki  

   Bo kryptowaluty to tylko jedno za wielu zastosowań blockchain. Najbardziej znane. Zgoda. Od tego się zaczęło ale na tym się nie skończy