Atos jedną z największych firm w IT w Polsce

Atos triumfuje w trzech raportach dotyczących rynku IT w Polsce.

Atos Poland ranks Norbert Biedrzycki

Warszawa, 18 października 2016. Atos, międzynarodowy lider usług cyfrowych, znalazł się wśród najlepszych firm IT w Polsce w rankingach TOP 200 Computerworld, Best 100 ITwiz i Top 50 Universum. Firma w wielu kategoriach zajęła czołowe pozycje, w tym pierwsze miejsca w: Największy dostawca usług outsourcingowych, Największy dostawca rozwiązań i usług IT dla sektora utilities, Największy dostawca aplikacji webowych i portali internetowych.

Atos w Polsce otwiera trzy zestawienia tegorocznego prestiżowego raportu TOP 200 Computerworld, który analizuje sytuację na polskim rynku IT. Na uwagę zasługuje fakt, iż firma, awansując z drugiego miejsca, okazała się największym dostawcą usług outsourcingowych i wyprzedziła w rankingu m.in. takich graczy jak Luxoft, IT Kontrakt czy Sii. Ponadto Atos okazał się również najlepszy w zestawieniu największych dostawców aplikacji webowych i portali internetowych w 2015 roku, notując 25-procentowy wzrost względem roku ubiegłego, oraz rozwiązań i usług IT dla sektora utilities (wyłączając energetykę).

“Pierwsze miejsca, które zajął Atos w Polsce nie są dziełem przypadku. To efekt całorocznej, wytężonej pracy ponad 4,5 tys specjalistów, którzy na co dzień współpracują z klientami wielu branż, z sukcesem dostarczając szereg złożonych projektów. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, współpracując z firmami i instytucjami w trakcie partnerskiego przejścia przez proces ich transformacji cyfrowej. Cała gama innowacyjnych usług doradczo wdrożeniowych wspieranych przez wachlarz najnowocześniejszych produktów własnych Atos to kombinacja, dzięki której możemy określać się mianem lidera rynku IT w Polsce”. Norbert Biedrzycki, CEO of Atos Poland, VP Systems Integration CEE

Link

Skomentuj

2 comments