Norbert Biedrzycki Graczem Roku magazynu Forbes

Norbert Biedrzycki, Prezes Zarządu Sygnity, zajął pierwsze miejsce w rankingu Gracze Roku 2012 miesięcznika Forbes w kategorii B2B - Produkcja i usługi dla firm.

Norbert Biedrzycki - gracz roku

Norbert Biedrzycki Graczem Roku magazynu Forbes

Ranking Gracze Roku magazynu Forbes co roku wyłania liderów poszczególnych branż polskiej gospodarki. W tegorocznym zestawieniu jurorzy rankingu – przedstawiciele firm doradztwa strategicznego oraz zarządzających funduszami private equity, przyznali pierwsze miejsce w kategorii Produkcja i usługi dla firm Prezesowi Sygnity, Norbertowi Biedrzyckiemu.

Norbert Biedrzycki, Prezes Zarządu Sygnity, zajął pierwsze miejsce w rankingu Gracze Roku 2012 miesięcznika Forbes w kategorii B2B – Produkcja i usługi dla firm.

Ranking Gracze Roku magazynu Forbes co roku wyłania liderów poszczególnych branż polskiej gospodarki. W tegorocznym zestawieniu jurorzy rankingu – przedstawiciele firm doradztwa strategicznego oraz zarządzających funduszami private equity, przyznali pierwsze miejsce w kategorii Produkcja i usługi dla firm Prezesowi Sygnity, Norbertowi Biedrzyckiemu. Tytuł Gracza Roku dla Norberta Biedrzyckiego jest uznaniem dynamicznego rozwoju firmy Sygnity, która według autorów zestawienia uważana jest obecnie za najmocniejszego gracza w dziedzinie informatycznych usług dla biznesu. Jury doceniło m.in. plany rozszerzenia oferty spółki o rozwiązania dla małych i średnich firm oraz rozpoczęcie działalności zagranicznej poprzez nawiązanie współpracy z globalnym partnerem, firmą Huawei.

Więcej informacji na temat rankingu Gracze Roku znajdą Państwo w styczniowym wydaniu magazynu Forbes

punktacja

Link do artykułu

Skomentuj

1 comments

  1. Adam T

    Grtulacje. Chociaż to sprawa z 2012 roku. Współpracowaliśmy wtedy z Sygnity i była to fajna, prężna firma. Teraz w 2017 to trochę cień tego co było dawniej. Udało się Panu zebrać grupę bardzo fajnych ludzi