Powracam do McKinsey jako Vice President McKinsey Digital

Norbert Biedrzycki będzie kierował warszawskim oddziałem McKinsey Digital Lab.

Norbert Biedrzycki Mckinsey VP

Informacja prasowa 1 września 2017

McKinsey Digital Lab oferuje klientom usługi łączące doradztwo strategiczne oraz możliwość bezpośredniego wdrożenia zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Nasi programiści, eksperci IT oraz konsultanci biznesowi wspierają klientów w zakresie kompleksowej transformacji cyfrowej, w tym budowania doświadczenia klienta, szybkich wdrożeń aplikacji biznesowych, rozwiązań i analiz Big Data, wdrożeń IoT, zastosowań biznesowych sztucznej inteligencji oraz blockchain.

Norbert Biedrzycki to doświadczony manager i ekspert IT z ponad 20-letnią praktyką w biznesie. Zarządzał dużymi firmami technologicznymi takimi jak Atos oraz giełdowe ABC Data i Sygnity, zasiadał w radach nadzorczych wielu spółek oraz pracował nad rozwojem wielu start-upów technologicznych. W latach 2003-2010 pracował w McKinsey & Company, doradzając klientom w zakresie tworzenia strategii, zarządzania zmianą i innowacji cyfrowych. Był również dyrektorem Działu Usług Doradczych w Oracle.

Cieszę się, że będę odpowiedzialny za McKinsey Digital Lab w Warszawie, które wspiera naszych klientów z całego regionu w cyfrowej transformacji. Przez lata pracowałem na styku biznesu, technologii oraz IT i jestem przekonany, że praktyczne, a jednocześnie nowatorskie podejście MDL skutecznie odpowiada na potrzeby naszych klientów – mówi Norbert Biedrzycki. Firma McKinsey, która od lat dostarcza biznesowo–technologicznych inspiracji, szybko dostosowuje się do potrzeb klientów i najnowszych wyzwań technologicznych.

Pasją Norberta są najnowsze technologie, robotyzacja, zastosowania sztucznej inteligencji, blockchain, VR i AR, Internet Rzeczy, oraz ich wpływ na gospodarkę i społeczeństwo. Więcej na ten temat można przeczytać na blogu Norberta, jego profilu na LinkedIn oraz Facebooku.

 

Link do informacji prasowej

 

Norbert Biedrzycki Mckinsey VP press

Skomentuj

14 comments

  1. Robert Kaczkowski

    Gratulacje dla Pana i całego McKinsey’a. Znając tą firmę, a pracowałem z ich konsultamtami na projektach, to tzw najlepsi z najlepszych

    • Norbert Biedrzycki  

      IT się zmienia. Klienci oczekują szybkich projektów, rozwiązujących ich problemy biznesowe, które często wymagają dokładnego zdefiniowania. Nowoczesne IT to szeroka paleta technologii i kompetencji