Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń to cykliczne wydarzenie, realizowane z powodzeniem od wielu lat, które skupia wszystkie najważniejsze osobistości i spółki reprezentujące polski sektor finansowy.

Banking Insurance 2017 Forum

International Banking and Insurance Forum to już trzynasta edycja cyklicznej, prestiżowej konferencji. Jest to wydarzenie, w którym od początku udział biorą kluczowe osobistości funkcjonujące w sektorze bankowym i ci, którzy tworzą uwarunkowania dla sektora (przedstawicieli administracji centralnej, regulatora) oraz dostawców rozwiązań i firmy współpracujące z bankami.

Celem Forum jest zgromadzenie wszystkich kluczowych osób mających wpływ na rozwój sektora bankowego, umożliwienie uczestnikom lepszego zrozumienia zachodzących zmian, jak też zacieśnienie kontaktów pomiędzy dotychczasowymi partnerami biznesowymi oraz nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi partnerami.

Wystąpienie Prezesa Zarządu Atos Polska, VP CEE System Integration Norberta Biedrzyckiego miało miejsce w panelu „Trendy w płatnościach: Polska pod wieloma względami już jest liderem – jak możemy skorzystać z rozwoju płatności nowej generacji, przyspieszyć ich wzrost i utrzymać pozycję lidera w tej sferze? Jakie zmiany czekają nas na rynku płatności?”, podczas którego omówiono następujące tematy:

  • Przykłady dotychczasowych innowacji w finansach, w szczególności w obszarze płatności oraz płatności mobilne, jak Android Pay
  • Przewidywane / planowane nowe rozwiązania
  • Popularyzacja płatności elektronicznych
  • Jak współpracować z firmami z sektora Fintech?
  • Wpływ rozwoju płatności bezgotówkowych na ściągalność podatków: jak popularyzować płatności bezgotówkowe po to, by rosły wpływy z tego tytułu?

 

Link

 

Banking Insurance 2017 Forum - Pic 1

 

Banking Insurance 2017 Forum - Pic 2

 

Banking Insurance 2017 Forum - Pic 3

 

 

 

Skomentuj