XI edycja Banking Forum

XI edycja Banking Forum to kolejna odsłona największego wydarzenia, łączącego osoby funkcjonujące w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym.

XI Banking Forum

XI edycja Banking Forum to kolejna odsłona największego wydarzenia, łączącego osoby funkcjonujące w sektorze bankowym i tych, którzy tworzą uwarunkowania dla sektora (przedstawicieli administracji centralnej, regulatora, ochrony konsumenckiej) oraz dostawców rozwiązań i firmy współpracujące z bankami. Stanowi unikalną i prestiżową platformę wymiany poglądów dla wyżej wymienionych interesariuszy.

Główną ideą Forum jest zgromadzenie wszystkich kluczowych osób mających wpływ na rozwój sektora bankowego, umożliwienie uczestnikom lepszego zrozumienia zachodzących zmian, jak też zacieśnienie kontaktów pomiędzy dotychczasowymi partnerami biznesowymi oraz nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi partnerami. To także miejsce spotkań i dialogu biznesu z administracją.

Banking Forum to wydarzenie o mocno ugruntowanej pozycji i silnej marce. Dziesięć poprzednich edycji uczyniło je regularnym miejscem spotkań najważniejszych osób, które podsumowują ostatnie miesiące, analizują następujące zmiany i trendy, dyskutują o rekomendacjach na przyszłość. Tematyka współkreowana jest przez Radę Programową pod przewodnictwem Pana Mariusza Grendowicza. Podczas wydarzenia uczestnicy dyskutują m.in. o tym, jakimi narzędziami komunikować się z klientami, jak kształtować się rozwój podmiotów na linii banki vs. podmioty parabankowe, jakie są perspektywy dalszego rozwoju rozwiązań omnichannel, jakie wyzwania swoją przez zapewnieniem cyberbezpieczeństwa.

Wystąpienie Prezesa Zarządu Atos Polska, VP CEE System Integration Norberta Biedrzyckiego miało miejsce w panelu „Digitalizacja w bankowości – FinTech”.

Podczas VI Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości niezależna Kapituła Konkursowa pod przewodnictwem Pana Józefa Wancera nagrodziła osoby, które przyczyniły się do rozwoju sektora bankowego, jak też najlepsze instytucje i najciekawsze rozwiązania minionego roku.

Norbert Biedrzycki wręczał nagrodę w kategorii Najszybciej Rozwijający się Bank 2015 r., gdzie laureatem został bank BGŻ BNP Paribas Bank. Nagrodę odbierał Pan Józef Wancer, Prezes zarządu banku.

XI Banking Forum Norbert Biedrzycki _1

 

XI Banking Forum Norbert Biedrzycki _2

 

XI Banking Forum Norbert Biedrzycki _3

 

XI Banking Forum Norbert Biedrzycki _4

 

XI Banking Forum Norbert Biedrzycki _5

Skomentuj

2 comments

  1. TomaszK1

    Banki będą musiały wdrozyć pełną transformację cyfrową. Zmiana w podejściu do klienta i sposobie zaspokajania jego potrzeb oznacza często wymyślenie biznesu od początku. Banki powinny wdrożyć nowe rozwiązania jak rozwiązania rozproszone źródła danych do scoringu klientów czy znacząco uproszczone i zdygitalizowane procesy bankowe, angażujące klienta w podejmowanie decyzji.

    • Norbert Biedrzycki  

      W mojej ocenie do całej branży finansowej idzie rewolucja, która zmiecie status quo. Instytucje finansowe albo się przyłączą albo nie będzie dla nich miejsca. Wiem że większość się przyłącza i albo rozwija własne rozwiązania, digitalizuje się, albo łączy z firmami FinTech albo wręcz tworzy własne standardy – Citibank i ich kryptowaluta