Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów 2016

Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów to wydarzenie o ugruntowanej pozycji, które przez 17 lat na stałe wpisało się w kalendarz sektora jako najważniejsze spotkanie tej branży.

Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów 2016

Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów to wydarzenie o ugruntowanej pozycji, które przez 17 lat na stałe wpisało się w kalendarz sektora jako najważniejsze spotkanie integrujące przedstawicieli administracji centralnej, regulatora, organizacji pozarządowych oraz kluczowych przedstawicieli top managementu. Sympozjum stanowi niewątpliwie niezmiernie efektywną i unikalną platformę dialogu, dotyczącego rozwoju sektorów telekomunikacyjnego i współpracujących.

Wystąpienie Prezesa Zarządu Atos Polska, VP CEE System Integration Norberta Biedrzyckiego miało miejsce w panelu „Infrastruktura stacjonarna: co zrobić, żeby w Polsce był powszechny dostęp do bardzo szybkiego Internetu?”

Konkurs podczas Sympozjum ma na celu popularyzację ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju telekomunikacji w Polsce, najciekawszych produktów i rozwiązań, a także promocję polskiej myśli technicznej. Złote i platynowe anteny przyznawane są przez niezależną kapitułę konkursu, w skład której wchodzą autorytety branży.

Norbert Biedrzycki wręczał nagrodę w kategorii Produkt Roku, gdzie laureatem został produkt UPC Horizon GO firmy UPC. Nagrodę odbierał przedstawicielowi firmy UPC Członek Zarządu Pan Tomasz Izydorczyk.

Telco Media Norbert Biedrzycki _1

 

Telco Media Norbert Biedrzycki _2

 

Telco Media Norbert Biedrzycki _3

 

Telco Media Norbert Biedrzycki _4

 

Telco Media Norbert Biedrzycki _5

Skomentuj