BlockchainTech Congress 2018

Przed nami rewolucja. Blockchain – tak jak kiedyś Internet – zmieni całą rzeczywistość i oblicze światowej gospodarki. Dzięki BlockchainTech Congress dowiesz się po co technologia ta została stworzona, dla kogo, czy jest bezpieczna oraz jak może wpłynąć na otaczającą nas rzeczywistość.

BlockchainTech Norbert Biedrzycki

Każdego dnia setki tysięcy osób poszukują odpowiedzi na pytania: Czy powinniśmy się bać technologii blockchain? Jak blockchain może zrewolucjonizować świat? Jak przygotować się na próby uregulowania technologii blockchain i nowo powstającego rynku? Jak energetyka może zyskać na blockchainie? W jaki sposób ICO i tokenizacja rewolucjonizują pozyskiwanie pieniędzy?

BlockchainTech Congress pozwoli poznać od podstaw zasady działania tej przełomowej technologii. Omówimy także jej potencjał i zastosowanie, oraz kwestie zagrożeń prawno-regulacyjnych.

Czym w gruncie rzeczy jest blockchain?  Dzięki BlockchainTech Congress dowiesz się po co technologia ta została stworzona, dla kogo, czy jest bezpieczna oraz jak może wpłynąć na otaczającą nas rzeczywistość. Gigantyczne możliwości blockchaina oprócz tworzenia nowych wartości, ożywiają także tradycyjny biznes stymulując go do lepszego adresowania rosnących potrzeb nowoczesnych konsumentów.

BlockchainTech Congress jest skierowany zarówno do osób, które dobrze wiedzą na czym polega ta technologia, jak i do tych, którzy dopiero próbują ją zrozumieć.

Nadchodzi rewolucja. Blockchain zmienia rzeczywistość i funkcjonowanie gospodarki, tak jak kiedyś zrobił to internet.

Wysoki poziom merytorycznej treści wydarzenia zapewnia Rada Doradcza, której przewodniczy Norbert Biedrzycki, Wiceprezes McKinsey Digital. Członkami Rady Doradczej są również: Rafał Zaorski, CEO, Trading Jam Session; Julian Zawistowski, Founder & CEO, Golem, Paweł Kuskowski, CEO Coinfirm; dr Krzysztof Korus, Legal Counsel, Partner, dLK Legal, Sylwester Suszek, CEO, BitBay.

 

Zapraszamy na stronę: http://blockchaintechcongress.pl

Podsumowanie pierwszego dnia konferencji: Link

 

Więcej o blockchain:

Dlaczego tak bardzo zależy nam na technologii blockchain?

Blockchain, czyli ostateczny krach systemu finansowego

Biologia syntetyczna. Matrix, owieczka Dolly i bakterie przyszłości

Blockchain – święty Graal systemu finansowgo?

Co to jest blockchain? Wszystko co trzeba o nim wiedzieć

Co to są bitcoiny? Wszystko co trzeba o nich wiedzieć

Blockchain ma potencjał do wzruszenia podstawowych filarów naszego społeczeństwa

 

BlockchainTech Norbert Biedrzycki blockchain

 

BlockchainTech Norbert Biedrzycki blockchain

 

BlockchainTech Norbert Biedrzycki blockchain

 

BlockchainTech Norbert Biedrzycki blockchain

 

BlockchainTech Norbert Biedrzycki blockchain

 

BlockchainTech Norbert Biedrzycki blockchain

 

BlockchainTech Norbert Biedrzycki blockchain

 

BlockchainTech Norbert Biedrzycki blockchain

 

BlockchainTech Norbert Biedrzycki blockchain

 

 

Skomentuj

6 comments

 1. MJarosz99

  Kapitalizacja giełdy spadła o 77% (z 829,2 na 188,4 mld $), ale spadki poszczególnych kryptowalut są jeszcze większe np. Cardano – 95%, Ripple – 93%, Iota – 90%, Nano – 95% itd. I umówmy się, że będą jeszcze spadać aż do zmęczenia rynku

 2. JacekPlacek5

  Jednym z najwazniejszych przywilejow panstwa jest jego monopol na wladze monetarna, ktora dla wielu jest nie mniej donosna niz inne przywileje stanowienia i wykonywania prawa. Polityka pieniezna, stabilnosc cen, sterowanie gospodarka, polityka kryzysowa, zarzadzanie plynnoscia, mnoznik kreacji pieniadza, podaz pieniadza, etc. – zwolennicy bitcoina jako pandemicznej waluty nie rouzmieja zupelnie, jaka role spelnia waluta narodowa albo regionalna. Malo kto pamieta, ze ten caly bitcoin ma scisle zarachowana liczbe jednostek, ktore mozna wyemitowac – innymi slowy, to jest system pieniezny jeszcze bardziej restrykcyjny i nieelastyczny od parytetu zlota sprzed wojen swiatowych.

 3. TomaszKik

  Ponadto blockchain jest informacją cyfrową, a więc eliminuje konieczność sporządzania dokumentacji papierowej. Eliminuje także konieczność, potwierdzania legalności przeprowadzonej transakcji, przez osoby trzecie, czy też przez tzw. instytucje zaufania publicznego.

 4. Norbert Biedrzycki  

  Established banking industry is pouring money into blockchain technology far faster and more steadily, and a likely target of $$400 million during 2019.

 5. Andrzej44

  Jest wiele blochchainów – praktycznie każda kryptowaluta to inny blockchain. Jest duzo zastosowań dla Fintech, bankowości, łańcucha dostaw. Jest to zdecydowanie ogomna przyszłość. A w sumie prosta tyle że rozproszona i mocno zabezpieczona baza danych.

  Technologia blockchain ma ogromny potencjał również w wielu innych segmentach, nie tylko finansów. Smart Contracts, które bazują na protokole blockchain ethereum mogą pomóc w obrzydliwie skomplikowanym systemie rozliczeń między platformą streamingową, a artystą.

 6. Krzysztof C

  Byłem, widziałem. Super konferencja. Bardzo wysoki poziom. Super panel który Pan prowadził. Widać było że podczas otwarcia konferencji był Pan zdenerwowany. A pokaz technologii blockchain z zaproszonymi gośćmi na scenę i przypinanie kartek papieru jako łańcuch bloków – mistrzostwo !!!